הרבי המרקד

מופע נוגע ומרגש (וכמובן גם עם קטעים קומיים מעולים...) עם שחקן יחיד, על דמותו המופלאה של 'הרבי המרקד', ר' שלמה קרליבך. המופע מורכב ממספר סיפורי מופת קצרים על ר' שלמה, היוצרים יחד רצף מרגש שנוגע לקהל בעומק הלב.

ר' שלמה קרליבך נודע ברבים כאדם מרתק וצבעוני וכאמן מוכשר שהגדיר מחדש את עולם המוסיקה היהודי.

כל זה אמנם נכון, אך רק בשנים האחרונות, בעקבות יציאתם לאור של  כמה ספרים המכילים סיפורים על ר' שלמה, התחיל הציבור הרחב להבין איזה אדם גדול, צדיק ומופלא הוא היה.

המופע 'הרבי המרקד', עשוי מרצף של סיפורי מופת על ר' שלמה קרליבך (כן, כולם אמיתיים…) על יחסו לזולת, מיהודים טובים ועד לאנשים העלובים ביותר, יהודים ושאינם יהודים.

לגילאי 12 ומעלה.

ומה עוד?

המלצות

יהל הופיע בספריית כפר אדומים בכמה הזדמנויות. בכל פעם התרשמתי והתרגשתי וגם הקהל עימי שצפה בו בשימוש בהרבה מאוד אמצעי ביטוי אומנותיים: הגוף הקול המוזיקה הריקוד התקשורת עם  הקהל אבל הפעם שהוא הכי ריגש אותנו היתה כשהוא הופיע עם הרבי המרקד. סיפורו של רבי שלמה קרליבך. מרגש עד דמעות, שמח, מפתיע, מצחיק. הנוער ואני נקשרנו לדמות הרבי דרך יהל תודה רבה רבה!

רותי, ספרנית כפר אדומים

עוד ממגוון ההצגות שלנו

הרבי המרקד

מופע נוגע ומרגש (וכמובן גם עם קטעים קומיים מעולים…) עם שחקן יחיד, על דמותו המופלאה של 'הרבי המרקד', ר' שלמה קרליבך.
המופע מורכב ממספר סיפורי מופת קצרים על ר' שלמה, היוצרים יחד רצף מרגש שנוגע לקהל בעומק הלב.

על צדיקים רשעים ורשעים צדיקים

מופע מעולה, גם עמוק ונוגע ללב וגם מאוד קומי ומצחיק, עם שחקן יחיד ובובות קומיות ומאוד מצחיקות, בסגנון 'החבובות', לנוער צעיר, על עין טובה, על עין רעה על החיים ועל מה שמתחת לפני השטח, עפ"י סיפורי חסידים.

נס במדבר – הצגה לחנוכה

הצגה צבעונית ומצחיקה לחנוכה על מסעו של רבי מסעוד אלפסי לארץ ישראל. בדרך נפגוש את חכם שומשום המצחיק, נצא אל המדבר המסוכן, נתמודד עם ראש השודדים האכזר, עם אבו עלי הרמאי ועם אריה ענק, ונלמד על אמונה, ניסים, מסירות נפש וכוחו של נר חנוכה. עפ"י סיפור של יהודי צפון אפריקה. עם 2 שחקנים ובובות גדולות ומצחיקות, לגילאי גן חובה עד כיתה ו', ולכל המשפחה.