על צדיקים רשעים ורשעים צדיקים

מופע מעולה, גם עמוק ונוגע ללב וגם מאוד קומי ומצחיק, עם שחקן יחיד ובובות קומיות ומאוד מצחיקות, בסגנון 'החבובות', לנוער צעיר, על עין טובה, על עין רעה על החיים ועל מה שמתחת לפני השטח, עפ"י סיפורי חסידים.

בעולם שלנו, המכונה במקורות גם 'עלמא דשקרא' – עולם השקר… לא כל דבר הוא כמו שנראה לנו מעל פני השטח… במופע המעולה, המצחיק והעמוק הזה, מבצע השחקן, בשילוב נהדר של בובות גדולות וקומיות, 4 סיפורי חסידים שונים, ברצף שלוקח את הצופים לאט לאט פנימה יותר ויותר, ומעלה נקודות למחשבה, על כבוד, גאווה, ענווה ושפלות, בעקבות סיפורים על ר' זושא מאניפולי, החסיד שמואל מונקס, הבעל שם טוב הקדוש, וגם כמה דמויות צבעוניות ושליליות יותר… או שלא…

חוויה עמוקה וחודרת, אך גם מצחיקה וקומית!

לגילאי 12 ומעלה.

ומה עוד?

המלצות

בני הנוער בישוב ישבו מרותקים כל משך ההצגה 'על צדיקים רשעים ורשעים צדיקים'. ההצגה משעשעת ומרתקת. הם לא רצו לתת לשחקן ללכת!!

שלומצי כהן, ספרנית הישוב דולב.

הצגה מעולה! גם מסר חינוכי ואיכותי וגם הנאה צרופה וצחוק לנוער הצעיר. מומלץ!

טליה, רכזת תרבות, חוות גלעד.

עוד ממגוון ההצגות שלנו

איך שגלגל מסתובב

ביום שישי אחד יעקב העגלון מסתבך, נשבר לו גלגל, הוא נתקע בבוץ, ונוסע לא החלטי מוביל אותו סחור סחור, הוא מגיע לעיר אחרי השקיעה, ומסתבר שהוא חילל שבת בשוגג.
רב העיירה מציע לו תיקון קל ומתוק – להוסיף לאורה של השבת ולהדליק ביום שישי הבא נרות נוספים בבית הכנסת, אך פעם אחרי פעם כל הנרות כבים בצורה מסתורית, עד שיעקב מגיע לבעל שם טוב הקדוש, שמגלה מה הבעיה, ומלמד את כולם על קלותה של תשובה.

שליחות אגגית

העיר שושן צהלה ושמחה – המן הרשע כבר נתלה ומרדכי היהודי התמנה סוף סוף למשנה למלך אחשוורוש.
אבל יש כאלו שלא שמחים… ביניהם אספתא האגגי, בנו של המן הרשע ושר הדואר בארמון המלך.
שלומיאל היהודי, העובד הכי גרוע של דואר שושן, יוצא למסע כדי להציל את המצב, ולמרות שהכל משתבש לו, מסתבר שתמיד הכל בהשגחה…